Firma

 

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "EUROSPRZĘT" MIECZYSŁAW WIECZOREK zostało założone w 1989r. i zajmuje się świadczeniem usług specjalistycznych żurawiami samojezdnymi, podnośnikami koszowymi, wynajmem podestów ruchomych a także ratownictwem drogowym, poprzez usuwanie skutków wypadków i kolizji drogowych. W trakcie 25-letniej obecności na rynku zyskaliśmy opinię solidnego i wiarygodnego partnera, dla którego satysfakcja klienta jest najważniejsza.

Usługi dźwigowe świadczone przez firmę EUROSPRZĘT to gwarancja dobrze wykonanej pracy. Nowoczesny sprzęt, kadra specjalistów oraz wieloletnie doświadczenie, dają nam to, czego nie maja obecne młode firmy – olbrzymią wiedzę oraz doskonalone latami umiejętności z zakresu usług dźwigowych. Równie najważniejsze jest bezpieczeństwo, rozbudowujemy nasz park maszynowy w nowoczesne i bezpieczne maszyny a to skutkuje również bezpieczeństwem naszych pracowników. Zawsze staramy się aby wszystkie maszyny były w pełni sprawne i w każdej chwili gotowe do działania.

Nasze usługi świadczymy sprawnie, fachowo oraz rzetelnie, przez 25 lat działalności zrzeszyliśmy sobie duże grono stałych Klientów, bardzo zadowolonych z naszych usług. 

Zachęcamy Państwa do korzystania z usług firmy EUROSPRZĘT. Nasza baza sprzętowa mieści się w centrum Polski a działamy na terenie całego kraju.

W naszej ofercie posiadamy maszyny sprawdzonych marek, takich jak:

  • LIEBHERR                                            
  • TEREX-DEMAG                  
  • WUMAG ELEVANT
  • BRONTO SKYLIFT
  • JLG
  • HAULOTTE
  • CKD
  • CAT     

Nasze maszyny wykorzystywane są w budownictwie, montażu obiektów telekomunikacyjnych i energetycznych, mostów, elektrowni wiatrowych, stadionów, w pracach w rafineriach, stoczniach i przemyśle ciężkim oraz w pracach przeładunkowych, pracach na wysokościach - wycinaniu i przycinaniu drzew, szkleniu okien, myciu szyb i elewacji a także do usuwania skutków wypadków i kolizji drogowych. W ofercie posiadamy żurawie o udźwigach od 20 do 500 ton, podnośniki koszowe o wysokościach podnoszenia od 18 do 53 metrów oraz podesty ruchome spalinowe i elektryczne - nożycowe i przegubowe podnoszące maksymalnie do 32 metrów. Tak rozbudowany park maszynowy pozwala nam na kompleksową obsługę większości placów budowy, a jego nowoczesność oraz wykwalifikowana kadra zapewnia efektywność usług na najwyższym poziomie.

Jeżeli potrzebujecie Państwo solidnie i rzetelnie wykonanej usługi dźwigowej w przystępnej cenie – zapraszamy do firmy EUROSPRZĘT. Nasz wysokiej jakości sprzęt oraz znakomici specjaliści są gwarantem profesjonalnie wykonanej usługi. Oferujemy konkurencyjne ceny, rabaty przy pracach długoterminowych, oraz fachowe doradztwo w zakresie wykonywanych usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zespół firmy EUROSPRZĘT.